Mycie kostki

MYCIE KOSTKI

CZYSZCZENIE KOSTKI BRUKOWEJ

Oferujemy mycie kostki brukowej wysokociśnieniową myjką ciepłowodną. Dzięki zastosowaniu metody hydrodynamicznej jesteśmy w stanie usunąć każde zabrudzenie pochodzenia organicznego jak i chemicznego. W procesie czyszczenia używamy atestowanych środków czyszczących ulegających w pełni biodegradacji. Usuwamy zabrudzenia z kamienia, betonu, klinkieru, piaskowca. W przypadku naruszenia spoin uzupełniamy je w cenie zlecenia. Na życzenie klienta impregnujemy myte powierzchnie.


ZAPEWNIAMY

- Bezpłatny kosztorys i dojazd do klienta

- precyzję i bezpieczeństwo

- użycie zawansowanych technologiiMYCIE I IMPREGNACJA DACHÓW

Mycie i impregnacja dachów oraz czyszczenie rynien zaliczamy do prac wykonywanych na wysokościach. Do prac wysokościowych kierujemy wyspecjalizowany zespół który zapewni pewne i rzetelne wykonanie usługi z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Czyszczenie obejmuje usuwanie zabrudzeń cywilizacyjnych i żywej flory w postaci porostów, mchów i glonów. Usuwanie zabrudzeń metodą hydrodynamiczną zapewnia czystą powierzchnię i zabezpiecza przed ponownym pojawieniem się zanieczyszczeń. Preparaty myjące dostosowywane są indywidualnie do powierzchni i w pełni ulegające biodegradacji.

MYCIE I CZYSZCZENIE ELEWACJI

Elewacje ze względu na swoją strukturę wymagają użycia technik niskociśnieniowych, chroniących strukturę przed uszkodzeniem. Użyte preparaty usuwają zabrudzenia i zabezpieczają przed ponownym zanieczyszczeniem. Podczas prac szczególny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo czyszczonych powierzchni. Trwały efekt czyszczenia zapewnia indywidualnie dobrana chemia czyszcząca.


Realizacja

Zlecenia wyceniane są indywidualnie w zależności o powierzchni i stopnia trudności. Wycena i dojazd do klienta jest bezpłatny.

Najwyższa
Jakość
Usług

Profesjonalizm

Doświadczenie

WIĘCEJ NASZYCH REALIZACJI

NA FACEBOOKU

Referencje

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
Designer
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
John Doe
Designer
Przewiń do góry